Strona główna
Pielęgnacja
Tutaj jesteś

Zabiegi kosmetyczne, które warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji!

27 czerwca 2021

Żeby zadbać o swoją skórę wcale nie trzeba udawać się do kosmetologa! Są zabiegi, które samodzielnie można przeprowadzić w domu. Potrzeba do nich niektórych sprzętów i kosmetyków, ale obecnie są one bez problemu dostępne. Warto się w nie wyposażyć, bo mogą całkowicie odmienić Twoje myślenie o pielęgnacji! Oto najlepsze propozycje, które muszą znaleźć się w Twojej kosmetyczce. Zapraszamy do lektury – na pewno Ci się spodobają!

Najlepszy peeling w domu, czyli kawitacja

Obecnie peeling kawitacyjny to najpopularniejszy zabieg, który możesz wykonać w swoim domu. Wystarczy do tego specjalne urządzenie oraz woda! Możesz zamiast niej użyć także hydrolatu. Urządzenie do peelingu kawitacyjnego działa razem z wodą wtłaczając ją w skórę i oczyszczając. Pozbywasz się sebum, brudu i martwego naskórka. Skóra staje się niesamowicie gładka i promienna! Regularne stosowanie peelingu kawitacyjnego pomaga zniwelować zaskórniki i wągry. Samo korzystanie z urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy pamiętać o zwilżaniu cery oraz o trzymaniu łopatki pod kątem 45 stopni. Reszta jest całkowicie intuicyjna i bezpieczna, jeśli tylko zapoznamy się z ewentualnymi przeciwwskazaniami. Więcej o zabiegach na http://salonurody-lochow.pl.

Czy wiesz, co to jest okluzja?

Zabiegiem, który możesz wykonać w domu jest też okluzja. Wystarczy tylko zakupić maskę algową, która obecnie jest bardzo modna. Oprócz niej weź swoje ulubione serum, które stosujesz np. na noc. Przygotowanie maski algowej jest dość proste, jednak trzeba użyć odpowiednich proporcji. Pamiętaj, że szybko staje się ona gęsta, więc musisz energicznie mieszać i nałożyć ją od razu na twarz. Jednak co to właściwie jest ta okluzja? Cały zabieg polega na nałożeniu odpowiedniego serum na twarz, a na nie maski algowej. Okluzja to właśnie zamknięcie danego kosmetyku pod np. właśnie maską algową, przez co lepiej wnika on w głębsze partie skóry i tam działa mocniej. Pielęgnacja staje się efektywniejsza i zdecydowanie bogatsza!

Najlepsze sposoby na pielęgnację skóry w Twoim domu!

Oba zabiegi, które możesz sama przeprowadzić w domu, są naprawdę niesamowite! Efekty zauważysz już po kilku próbach. Warto zakupić zarówno peeling kawitacyjny, jak i maskę algową, gdyż są to produkty warte każdych pieniędzy! Twoja pielęgnacja wejdzie na nowy poziom! Koniecznie sprawdź także inne zabiegi, które można przeprowadzić w swoim domu. Na pewno znajdziesz to, co najlepiej działa na Twoją skórę!

Redakcja kobietynawsi.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o urodę, praktyczne porady, modowe inspiracje oraz stylowy lifestyle spotykają się, by pomóc Ci w osiągnięciu pełnego blasku i samoakceptacji! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji, modowych trendów oraz inspirujących poradników łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?