Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Stylizacje z ogrodniczkami

23 listopada 2019

Trendy w modzie zmieniają się bardzo szybko. Niemal co kilka miesięcy pojawiają się dominujące tendencje, które błyskawicznie znikają. Jednak nie oznacza to, że nie należy za nimi podążać. Warto jednak robić to umiejętnie i odpowiednio wplatać je do swojej garderoby. Wykorzystywanie modnych elementów w stylizacjach powinno być przemyślane. Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w kilka rzeczy na każdy sezon. Warto zwrócić wtedy uwagę, aby dawały duże możliwości jeśli chodzi o tworzenie zestawów.

Jaki model ogrodniczek?

Priorytetem powinna być łatwość wykorzystania ich w różnorodnych kombinacjach. Dzięki temu wydane na nie pieniądze nie będą zmarnowane. Ciuchy są tu nieco ograniczające. Jednak warto znaleźć perełki, które na dłużej zagoszczą w garderobie. Szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na dopasowanie ich do własnego stylu. Dzięki temu stają się uniwersalne i pozostaną w szafie na wiele lat. Dużo osób zastanawia się jak nosić ogrodniczki. Ten element stroju zyskał popularność w ostatnim czasie. Równocześnie odpowiednio wystylizowany powinien okazać się dość uniwersalny. W zestawieniu z koszulami i szyfonowymi bluzkami spodnie tego typu mogą nabrać elegancji. Dla lepszego efektu warto podkreślić to biżuterią. Połyskujące i dziewczęce elementy sprawdzą się tu doskonale. Ogrodniczki można połączyć również z popularnymi w ostatnim czasie opaskami. Zmieniając same akcesoria da się całkowicie odświeżyć całą stylizację.

Jakie dodatki?

Dobrym pomysłem jest tu również sięganie po akcenty kolorystyczne wprowadzane przy pomocy dodatków. Kontrastowa biżuteria prezentuje się bardzo efektownie i pozwala podkreślić styl stroju. Ogrodniczki z koszulkami lub topami będą wyglądały bardziej codziennie. Nabiorą wtedy sportowego charakteru. W trakcie planowania stylizacji należy również zadbać o odpowiednie obuwie, które dopełni całą kompozycję. Buty nie mogą być przypadkowe. Ich typ oraz kolorystyka powinny zachować spójność z ubraniami. Jeszcze w trakcie zakupów ogrodniczek warto zastanowić się nad wybieranym krojem. Nogawki mogą mieć różnorodną szerokość. Nieco bardziej obszerne dają swobodę. Można je również podwijać dopasowując do aktualnych potrzeb i charakteru stylizacji. Jednak odrobinę lepiej dopasowane sprawdzą się w strojach o lekko eleganckim charakterze. Kolejna kwestia to kolorystyka. Można postawić na stonowane barwy, które staną się doskonałym tłem dla poszczególnych elementów. Doskonale sprawdzi się tu również jeans. Ciekawym pomysłem będą jednak wyróżniające się barwy. Pastele korzystnie prezentują się w letnich stylizacjach.

Redakcja kobietynawsi.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o urodę, praktyczne porady, modowe inspiracje oraz stylowy lifestyle spotykają się, by pomóc Ci w osiągnięciu pełnego blasku i samoakceptacji! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji, modowych trendów oraz inspirujących poradników łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Gumy do żucia
aparat słuchowy
Łuszczyca skóry

Jesteś zainteresowany reklamą?

Łuszczyca skóry