Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Sztuczne rzęsy – o czym należy pamiętać?

10 listopada 2021 Sztuczne rzęsy

Wykorzystanie sztucznych rzęs może całkowicie odmienić wygląd kobiety. Dzięki ich zastosowaniu można również zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ nie ma wówczas potrzeby wykonywania codziennego makijażu oczu. Efekt i trwałość stylizacji rzęs zależne są w dużym stopniu od pracy stylistki, ale również od sposobu pielęgnacji.

Profesjonalne produkty do brwi i rzęs – o czym pamiętać?

Sam zabieg przedłużania rzęs jest bezbolesny i wiele kobiet ucina sobie drzemkę podczas jego wykonywania. Oprócz podstawowych produktów, niezbędnych do wykonania zabiegu, czyli włosów w kępkach niezbędne są także specjalne akcesoria ułatwiające pracę. Profesjonalne produkty to między innymi:

 – płatki pod oczy, które zabezpieczają naturalne włoski w trakcie nakładania sztucznych, mogą to być między innymi płatki kolagenowe, żelowe, aloesowe,

 – taśmy do podklejania i przedłużania,

 – pierścień, szczoteczka,

 – preparat do odtłuszczania, cleaner,

 – klej do liftingu brwi.

Dowiedz się więcej na temat produktów do brwi i rzęs i ciesz się nieskazitelnym wyglądem!

Produkty do przedłużania – jak wygląda zabieg?

Sztuczne rzęsy występują w różnych wariantach, różnią się między sobą jakością, grubością i długością. Produkty do przedłużania można zastosować do przedłużania metodą objętościową, kiedy pojedyncze włoski są przyklejane do włosków, można je przyklejać na różne sposoby. Stosowane są techniki 1:1, 1:2, 1:3, gdzie pierwsza cyfra oznacza rzęsę naturalną, a druga ilość włosków sztucznych przyklejanych do niej. W czasie zbiegi przedłużania stylistka stopniowo dokleja kolejne kępki włosków do naturalnych rzęs, najlepiej przeprowadzać zabieg w pozycji leżącej, przy zamkniętych powiekach. Warto zastosować profesjonalne produkty i akcesoria ze strony https://www.pimpmylashes.pl/rzesy/, które zapewniają dobry efekt i przedłużają czas trwania stylizacji. Jest to miejsce, gdzie znajdują się profesjonalne produkty dla stylistek, co związane jest z wysoką jakością asortymentu.

Produkty do stylizacji brwi i rzęs – niezbędnik produktów

Zaopatrzenie się w permanentny żel do prostowania brwi umożliwi ułożenie włosków w określonym kierunku. Mocne i długie włoski są doskonałą bazą, na którą mogą być stosowane produkty do stylizacji, zastosowanie odpowiednio wcześniej kremu regeneracyjnego poprawi kondycję włosków. Ważny jest również odpowiedni kolor brwi i rzęs, dowiedz się więcej na temat produktów do farbowania, które pomogą uzyskać trwały efekt.

W jaki sposób dbać o sztuczne rzęsy?

Należy pamiętać, że przedłużane włoski, podobnie jak naturalne, są bardzo delikatne, dlatego nawet stosowane dobre produkty dla stylistek rzęs i brwi, nie zwalniają z odpowiedniej pielęgnacji. Wszystkie zabiegi kosmetyczne  wykonywane w domu muszą uwzględniać zachowanie trwałości wiązania kleju, ponieważ decyduje to o ich trwałości. Najważniejszym momentem jest 48 godzin po wykonaniu zabiegu, ponieważ w tym czasie zachodzi proces wiązania kleju, a wiele czynników zewnętrznych może go zakłócić. Stylistka zazwyczaj udziela wszystkich informacji, dotyczących sposobu pielęgnacji rzęs i brwi po zabiegu kosmetycznym.

Aby cieszyć się pięknymi rzęsami i brwiami warto o nie zadbać. Sprawdzą się do tego idealnie profesjonalne produkty do stylizacji brwi i rzęs, dzięki którym nasze włoski będą idealnie podkreślone i wypielęgnowane. 

Redakcja kobietynawsi.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o urodę, praktyczne porady, modowe inspiracje oraz stylowy lifestyle spotykają się, by pomóc Ci w osiągnięciu pełnego blasku i samoakceptacji! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji, modowych trendów oraz inspirujących poradników łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Krem BB
Ekskluzywne kremy
Nagietek lekarski

Jesteś zainteresowany reklamą?

Nagietek lekarski