Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Sportowy look

7 października 2019

Czy trampki do sukienki to idealny wybór? Tak, na pewno będzie wiele opinii na ten temat. Seniorki naszych rodów śmiało mogą powiedzieć, że to jest to wariacja stylistyczna, na którą w żadnym wypadku nie można sobie pozwolić. W sumie nie ma się czemu dziwić, ponieważ jeszcze kilkanaście lat temu taki look był czymś zakazanym. Sukienka oraz trampki były czymś niewskazanym, ponieważ ludzie trzymali się sztywno kanonów mody. Jednak z czasem takie podejście bardzo mocno się zmieniło.

Stylizacje z trampkami

Dzisiaj trampki można nosić praktycznie do wszystkiego. Te bardzo wygodne sportowe obuwie jest czymś wskazanym, dzięki czemu można zapewnić sobie bardzo modną i przede wszystkim wygodną stylizację. W kuluarach modowych obserwuje się obecnie dyskusję na temat tego, czy trampki można dopasować do…sukni ślubnej? Tak, dla niektórych jest to niedozwolone, żeby w takim dniu wybrać wiązane obuwie na płaskiej podeszwie, które równie dobrze można założyć do grania w piłkę. Jednak w końcu czy to przyszła Panna Młoda ma się czuć dobrze i wygodnie? Czy ma jednak patrzyć na to co ludzie powiedzą, nawet jeżeli nie do końca będzie czuła się dobrze w butach na wysokiej szpilce?

Wygoda czy wygląd?

Oczywiście, że liczy się to jak kobieta będzie się czuła. Nawet, jeżeli ma za sobą słyszeć niezadowolone głosy osób ze swojej rodziny. Dzięki temu, że Panna Młoda będzie doskonale się bawić w swoich upatrzonych trampkach może pokazać, iż był to najtrafniejszy wybór obuwia. Zresztą trampki nie muszą być na całym ślubie. Do kościoła, czy też do urzędu stanu cywilnego można założyć buty, które będą pasować do sukienki, a dopiero na weselu można zdecydować się na trampki, dzięki czemu ich widok nie będzie tak mocno drażnił niektórych członków rodziny. A do jakiej sukienki można wybrać jeszcze trampki? Chociażby do wszystkich, jakie można założyć w lecie.


Połączenie letnich sukienek oraz wygodnych trampek jest idealną kombinacją, którą w obecnych czasach można bardzo często spotkać w nadmorskich kurortach. Należy wybrać jednak takie trampki w których nogi nadmierne się nie będą pocić. Musi to być naprawdę lekkie obuwie, które spowoduje, że nasze nogi nie będą się męczyć, dzięki czemu będziemy się w nich fantastycznie czuć. Trampki to taki rodzaju obuwia, który można dopasować do różnych stylizacji. Można się również na nie zdecydować do biura, ponieważ jest to na tyle uniwersalny rodzaj obuwia Należy jednak czasem umiejętnie dobierać sukienki na które się zdecydujemy, aby jednak nie popełnić modowego faux pass, które będzie nam długo wypominane.

Redakcja kobietynawsi.pl

Witaj w naszej redakcji, gdzie troska o urodę, praktyczne porady, modowe inspiracje oraz stylowy lifestyle spotykają się, by pomóc Ci w osiągnięciu pełnego blasku i samoakceptacji! Jesteśmy miejscem, gdzie praktyczne wskazówki dotyczące pielęgnacji, modowych trendów oraz inspirujących poradników łączą się, tworząc inspirujące źródło informacji dla Ciebie i Twojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Gumy do żucia
aparat słuchowy
Łuszczyca skóry

Jesteś zainteresowany reklamą?

Łuszczyca skóry